2014 Yılındaki Ses Getirecek Projelerimiz

Sayın Komşularımız;
2013 Yılını geride bırakmış bulunuyoruz. 07 Ocak 2014 tarihinde blok temsilcilerimizle yapmış olduğumuz toplantıda 2013 yılını değerlendirdik ve yönetim olarak göreve gelirken yapacağımızı söylediğimiz projelerimiz ile hiç hesapta olmayan, 2013 yılı bütçemizde yer almayan bazı projelerimiz hakkında bilgi verdik.TV-uydu merkezinin 1.Etap’tan taşınması, digital yayın ilavesi ve TSE asansör kontrol işleri v.b.

Bu broşürümüzde daha çok 2014 yılı için düşündüğümüz ve bize göre yapılması zorunlu olan projelerimize yer verdik. Blok temsilcilerimizin istekleri doğrultusunda sizleri de bilgilendirmek istedik.

2014 yılı için düşündüğümüz projeleri bir tablo halinde projenin adı, projede yapılacaklar ve kullanılacak malzemeler, projeler için piyasadan almış olduğumuz ön keşif bedelleri ve 2014 yılı için oluşturulacak ek bütçeye yükleyeceği yaklaşık bedellere yer verilmiştir. Yapılacak işler için şu an mevcut bulunan durumlar ile ilgili resimlere de yer verdik.

Bu projelerin hayata geçmeleri blok temsilcinizin hangi projeyi hayata geçireceği ile ilgili yönetimde hazırlamış olduğumuz listeye imza atması ile mümkün olacaktır. Bunlarla ilgili olarak blok yöneticinizin talep edeceği toplantılara iştirak etmeniz ve projeler ile ilgili görüşlerinizi kendilerine muhakkak iletmeniz çok önemlidir.

Sizlerin görüş ve genel kabulünüz ile bu projeler hayata geçirilecektir. Gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Başakşehir 2.Etap Toplu Yapı Yönetimi

Projeleri görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız…


1-2014te Yapılacak olan projelerimiz